Eliminasyon diyeti; kronik enflamasyondan dolayı oluşan rahatsızlıkların ve otoimmün hastalıkların iyileşmesinde önemli bir etki gösteren özel bir beslenme şeklidir. Bu doğrultada, bağırsak florasındaki mikrobiyota dengesinin yararlı mikroorganizmalar lehine değiştirerek, “öbiyozis” (dengeli bağırsak florası) ya-ratmayı hedefler. 
 

Potansiyel antijen olarak görülen tüm besinler (laktoz, gluten, soya, gece bü-yüyen gıdalar gibi…) 21 gün boyunca beslenme programından çıkarılır, sonraki 3 haftada da bu besinlerin tek tek hayatınıza girişi sağlanır.


Vücudumuz aslında kendi kendini temizleyebilen bir sistemdir; fakat olumsuz düşüncelerimiz, stresli yaşam tarzlarımız, koşuşturmalı hayatımız, kendimize ayıramadığımız zamanlar nedeniyle sadece bedenimizin değil ruhumuzun ve zihnimizin de detokslanmaya ihtiyacı vardır.  

Extralife MD’nin sunmuş olduğu bu “detoks ve eliminasyon programı”nda be-sinsel olarak temizlenirken; ruh-beden-zihin uygulamalarıyla da bütüncül bir detoks sürecine gireceksiniz. Bu süreçte, aromaterapi, koku eğitimi, Kundalini meditasyonu, Qi Gong çalışmaları, bitki-baharat ve çayların hayatımızdaki önemi, evinizdeki toksin ve toksiklerden kurtulma metodları ve doğru nefes teknikleri gibi birçok uygulamaya da dahil olacaksınız. 


Satın Al